Godło Polski
Godło Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju

2024-06-23

    W piątek, 21 czerwca 2024 roku ponad 4,7 mln uczniów w całej Polsce zakończyło kolejny rok edukacji. Był to czas intensywnej nauki, wspólnych wycieczek, poznawania nowych technologii, nawiązywania przyjaźni, radości i zabawy na korytarzu szkolnym. Zdarzały się też trudniejsze sytuacje, ale one też są lekcją i wskazówką na przyszłość. Wszyscy jesteśmy wzbogaceni o nowe i ważne doświadczenia.

   Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole  rozpoczęło się uroczystym odśpiewaniem hymnu „Mazurka Dąbrowskiego” o godz. 9.30.  Zgromadzonych uczniów i nauczycieli przywitał  pan dyrektor Jan Majewski, który w swoim przemówieniu pogratulował wszystkim doskonałych wyników i sukcesów oraz życzył wyjątkowych i bezpiecznych wakacji. Następnie pani dyrektor Elżbieta Szubiak przedstawiła uczniów z największymi osiągnięciami w całym roku szkolnym. Otrzymali oni nagrody z rąk dyrektora i przewodniczącego Rady Rodziców, który także w kilku słowach podziękował za współpracę i życzył wspaniałych wakacji całej społeczności szkolnej. W imieniu swoim i Burmistrza Miasta Biłgoraj przemówił  pan Andrzej Łęcki gratulując sukcesów wszystkim uczniom. Ważnym momentem uroczystości było przekazanie  sztandaru szkoły siódmoklasistom. Po wysłuchaniu pożegnalnych słów, uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas. Tam otrzymali świadectwa, które były przepustką do wyczekiwanego odpoczynku, czyli wakacji.

  Wszystkim uczniom naszej szkoły, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej życzymy przede wszystkim bezpiecznych wakacji, ale też niezapomnianych podróży, ciekawych spotkań i uśmiechu na każdy wakacyjny dzień.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony internetowej szkoły. 

 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego
 • Zakończenie roku szkolnego

» powrót