Godło Polski
Godło Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju

2024-06-14

    W dniu 12 czerwca 2024 roku, na nowopowstałym boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju odbyła się Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna dla uczniów niepełnosprawnych uczęszczających do zespołów edukacyjno – terapeutycznych w naszej szkole.

    Jest to impreza cykliczna, która odbywa się prawie co roku i w obecnym roku była to już siódma edycja tego wydarzenia. Wydarzenie to odbywa się przeważnie w pierwszych dniach czerwca, a jego głównym założeniem jest integracja uczestników, dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu. Rywalizacja jako taka, schodzi na drugi plan. Tu nie ma przegranych, wszyscy są wygrani. Podczas Spartakiady uczniowie biorą udział w wielu konkurencjach sportowych dostosowanych do ich możliwości oraz uczestniczą w innych formach zabawowo – ruchowych. Również w tym roku nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły przygotowali kilka konkurencji i zabaw dla naszych wychowanków. Pogoda dopisała i jesteśmy przekonani, że wszyscy byli zadowoleni.

    Na zakończenie Spartakiady wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy oraz medale. Ponadto każdy uczeń otrzymał zestaw gadżetów, które były niejako formą nagrody za czynny udział w imprezie, a także pakiet słodkości. W tym miejscu należy zaznaczyć, że Spartakiada Sportowo – Rekreacyjna została zorganizowana dzięki środkom finansowym przekazanym przez:

 1. Urząd Miasta Biłgoraja
 2. Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3

    W imieniu uczniów i organizatorów bardzo dziękuję za wsparcie finansowe otrzymane od w/w podmiotów i mam nadzieję ż w przyszłym roku spotkamy się ponownie na kolejnej, VIII edycji Spartakiady Sportowo – Rekreacyjnej.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony imternetowej szkoły. 

 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna
 • Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna

» powrót