2024-03-24

Kto by pomyślał, że to tak szybko upłynie? A jednak! Czas edukacji w szkole podstawowej dla uczniów klas ósmych małymi krokami zbliża się do końca. Przed nimi pierwsze poważne egzaminy i pierwsze wybory dotyczące dalszej edukacji. Te nie zawsze są łatwe. Działaniem, które może być pomocne jest poznanie placówki „od wewnątrz”. Taką możliwość uczniowie otrzymali podczas Dni Otwartych, które odbyły się w kilku terminach. 11 marca ósmoklasiści odwiedzili Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II, a 21 marca Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących oraz  I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ. Każda ze szkół serdecznie przyjęła uczniów i zapoznała ich ze swoją ofertą oraz jej funkcjonowaniem. Podczas zwiedzania ósmoklasiści mogli poznać walory i atrakcyjność każdej z nich.
  Mamy nadzieję, że udział w Dniach Otwartych w biłgorajskich placówkach ponadpodstawowych ułatwi podjęcie decyzji o wyborze jednej z nich.
Z całego serca tego życzymy wszystkim naszym uczniom.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony internetowej szkoły.

• Dzień Otwarty dla ósmoklasistów