2023-06-06

W czwartek, 1 czerwca odbył się bal ósmoklasistów. Uczniowie klas 8 bardzo zaangażowali się w przygotowanie uroczystości, jak również rodzice i nauczyciele. Bal rozpoczął się od przemówienia Aleksandry Wiatrowskiej, krótkiej prezentacji wspomnień ujętych na fotografiach oraz wystąpienia Dyrektora. Główną atrakcją wieczoru była wspólna zabawa i tańce. Poza potańcówką miały miejsce także gry i zabawy, miedzy innymi „Taniec w Ciemno”. Spośród siedmiu pretendentów, jedna przepiękna kandydatka wybierała partnera do tańca wolnego na podstawie odpowiedzi, których udzielili na zadane przez nią pytanie. Wszyscy bawili się wspaniale dzięki naszym DJ - om, którzy idealnie dobrali muzykę oraz czasami dawali własny koncert. Nauczyciele i Dyrekcja również zostali zaproszeni, przygotowany został dla nich poczęstunek .Wszyscy bawili się wspaniale i na pewno szczęśliwie będą wspominać czas spędzony w naszej szkole.

Rozalia Markowicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniamy kopiowania i powielania treści bez zgody administratora strony.

• NIECH ŻYJE BAL! BAL ÓSMOKLASISTÓW!