2023-06-06

16 maja 2023 r. we wtorkowe przedpołudnie odbyła się kolejna edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem „Das Festiwal of the Songs”. Na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

„Das Festiwal of the Song” to jeden z największych muzycznych festiwali na terenie powiatu biłgorajskiego, który po raz pierwszy został zorganizowany w 2003 roku. Podczas tego wydarzenia młodzi artyści mają możliwość zaprezentować swoje talenty wokalne w wielu językach. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca. Przedstawiają się one następująco:

1 miejsce w kategorii anglojęzycznej klasy 4-6 Filip Bednarz, kl. 5c

2 miejsce w kategorii anglojęzycznej klasy 7-8 Monika Litwin, kl. 8b

2 miejsce w kategorii nieanglojęzycznej Katarzyna Odrzywolska, kl. 8d

Festiwal dostarczył naszym uczniom mnóstwo atrakcji i wrażeń. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach festiwalu muzycznego.

• „Das Festiwal of the Song”