2023-03-21

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Uczniowie oddziału przedszkolnego i klasa 3a spotkali się 21 marca, aby pożegnać zimę, a powitać wiosnę.

Uczniowie wraz z wychowawczyniami wykonali różnymi technikami, z użyciem ekologicznych materiałów Marzannę, która jest symbolem odchodzącej zimy. Wykazali się przy tym ogromną pomysłowością i zapałem. W czasie wykonywania dzieła panowała twórcza i przyjazna atmosfera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali przydzielone zadania. Każdy starał się, jak najlepiej wykonać powierzoną pracę. Sukces gwarantował ratunek dla wiosny.  Wspólnie wykonywana praca sprawiała wiele radości zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Dzięki takim akcjom, których w naszej szkole jest bardzo dużo, uczniowie integrują się, rozwijają swoje talenty, zainteresowania, uczą się współpracy, rozwiązywania różnych problemów w drodze dialogu i kompromisu. Nauczyciele lepiej poznają swoich uczniów.

• Powitanie wiosny